22.05.2018

Súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení

Prejdite si, ako nakladáme s vašou e-mailovou adresou na SmallCars.

Súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení
Udeľujete týmto súhlas spoločnosti S.I.D. corp. s.r.o., so sídlom Potoční 895, 441 01 Podbořany, IČO: 28738411, spisová značka C 29662 vedená na Krajskom súde v Ústí nad Labem (v ďalšom texte "Správca"), aby v zmysle zákona č.101 / 2000 Zb. o ochrane osobných údajov (ďalej len "zákon o ochrane osobných údajov") spracovávala tieto osobné údaje:
 
  • meno a priezvisko
  • e-mailová adresa
Tieto osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, e-mail, využívame za účelom zasielania obchodných oznámení a ponuky produktov a služieb poskytovaných S.I.D. corp. s.r.o. (E-mailový newsletter s frekvenciou maximálne 1 × týždenne). V prípade, že ste už naším zákazníkom alebo ste už predtým potvrdili odber spravodaja dvojitým prihlásením (tzv. Double opt-in), robíme tak z oprávneného záujmu.
 
V prípade, že naším zákazníkom nie ste, posielame tento newsletter výhradne na základe tohto súhlasu. Tieto údaje budeme ako správca spracovávať po dobu 5 rokov od posledného vyjadrenia súhlasu, ak túto dobu nepredĺžite.
 
Obsah spravodajcu môže byť personalizovaný na základe poskytnutých údajov a ďalších údajov pre personalizáciu obsahu, ktoré spoločnosť S.I.D. corp. s.r.o. zistí zo správania odberateľa newslettera.
 
S vyššie uvedeným spracovaním nám udeľujete svoj výslovný súhlas. Súhlas môžete vziať kedykoľvek späť, a to kliknutím na odhlasovací odkaz vo spravodajcovi alebo zaslaním e-mailu či listu na naše kontakty: S.I.D. corp. s.r.o., so sídlom Potoční 895, 441 01 Podbořany alebo info@smallcars.sk.
 
Spracovanie osobných údajov je vykonávané Správcom, osobné údaje však pre Správcu môžu spracovávať aj ďalšie spracovatelia (marketingoví spolupracovníci, poskytovatelia marketingového softvér - Optinmonster, GetResponse). Vaše údaje nikdy neposkytujeme ďalším subjektom, využívame ich výhradne k zasielaniu e-mailového newslettera.
 
Vezmite, prosíme, na vedomie, že podľa zákona o ochrane osobných údajov máte právo:
 
  • vziať súhlas kedykoľvek späť,
  • požadovať od nás informáciu, aké vaše osobné údaje spracovávame,
  • požadovať od nás vysvetlenie ohľadne spracovania osobných údajov,
  • vyžiadať si u nás prístup k týmto údajom a tieto nechať aktualizovať alebo opraviť,
  • požadovať od nás vymazanie týchto osobných údajov,
  • v prípade pochybností o dodržiavaní povinností súvisiacich so spracovaním osobných údajov obrátiť sa na nás alebo na Úrad na ochranu osobných údajov.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku
Zkuste náš druhý obchod se stavebnicemi ala LEGO BlueBrixx
Modely ihned k sipozici

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace